About Us

1997 yılından bu yana, doğal ve tarihi nitelikler açısından özellikli coğrafyalarda kalite odaklı örnek gayrimenkul projeleri geliştiriyor, alanın dönüşümüne katkıda bulunacak keşifler yapıyor ve projelerimizin uygulamalarını en küçük detayına kadar gerçekleştiriyoruz. Projelendirdiğimiz alanlarda kırsal, kentsel, tarihi, doğal potansiyellerin görünür - yaşanır hale gelmesini hedefliyoruz. Uygulamaların mekansal kalitesine, çağdaş yaşam koşullarına uyum yeteneğine ve sürdürülebilir kaliteler taşımasına öncelik veriyoruz.

Bu yaklaşım doğrultusunda yapmış olduklarımızın önemli bir bölümünü oluşturan Kapadokya'daki çalışmalarımız, onlarca ulusal ve uluslararası ödüle değer görüldü. Projemiz olan 'argos in Cappadocia' oteli, hizmete girdiği 2010 yılından beri uluslararası bir marka olma özelliğini perçinledi.
Kapadokya'da edindiğimiz özgün koruma ve geliştirme deneyimini, Ege kıyıları gibi kadim ve özgün coğrafyalardaki yeni projelerimizde sürdürüyoruz.

Our Team

Who Contributed

Project Team

• Aslı Özbay - Architect
• Hakan Mahiroğlu - Architect 2015
• Tugba Daghan - Architect 2018
• Tuğçe Dalmış  - Architect 2018
• Buğra Gencer  - Architect 2020
• Dilara Aşkın  - Architect 2020
• Cansu Büken - Architect 2021
• Tugba Cerit  - Architect 2021
• Pınar Girgin - Interior Architect 2017
• Ayçe Yalçın Armchair - Restorer 2012
• Ayşe İpek Aysu - Architect 2017
• Dilek Şen Kantar - Architect 2016
• Coline Gauthier - Architect 2017
• Reyhan Koç - Architect 2017
• Sumeyra Cetin - Architect 2017
• Valeska Wegner - Interior Architect 2016
• Ceren Araz - Architect 2016
• Hatice Çelebi - Architect 2015 
• Zeynep Mutlu - Architect 2014 
• Hikmet Bilge - Architect 2013 
• Bilal Akkoç - Architect 2013 
• Yusuf Nergiz - Architect 2013 
• Havva Oruçoğlu - Architect 2012 
• Ali Dirik - Architect 2012 
• Cumhur Çoban - Architect 2012 
• Mehmet Akif Kemerlioğlu - Architect 2012 
• Gülnur Özdağlar - Architect 2012 
• İhsan Duygulu - Architect 2012 
• Ayla Lomcu - Architect 2010 
• Aysun Toprak - Architect 2010 
• Zeynep Bal - Architect 2010 
• Serkan Bayram - Architect 2008 

Our Project Partners

Prof. Tamer Topal - Geological engineer
Bülent Arıkal - Mechanical Engineer
Mustafa Keyif / Olcay Anber - Civil Engineer
Şükrü Yıldız - Civil Engineer
Cem Koçak - Electrical Engineer
Sabri Pehlivan / Tamer Benli - Electrical Engineer
Ramadan Çekiç / Muhammed Sekendur - Survey Engineer
Umut Ergül - Geology Engineer

Stone / Site Masters

Hasan Baş - Foreman 2002
Muzaffer Ayan - Kavak Town 
Yavuz Bahçeli - Nevşehir 
Sinan Doğanay - Nevşehir 
Sinan Öz - Kavak Town
Yusuf Eroğlu - Kavak Town
Ercan Demir - Kavak Town
Hakan Demir - Kavak Town
Ali Rıza Özkaya - Acıgöl
Mahmut Tekin - Uchisar Town
Mehmet Yasan - Aksaray

Stone / Site Workers

Oğuzhan Koltukçu, Mücahit Özkaya, Mehmet Kaya, Mustafa Çevik, Murat Apaydın, Emre Özkaya, Zekeriya Başay, Necati Tomruk, Ömer Teke, Ramazan Turacık, Selim Öz, Resül Özata, Mustafa Yıldız, Kadir Uskal, Erdal Sarkın

Wood Masters

Ali Güneş - Nevşehir
Aydoğan Güngör - Nevşehir
Selami Uçar - Nevşehir


Demir İşleri: Mehmet Tuluay 
Tesisat İşleri: Bülent Özlü, Halil Taşkın 
Elektrik İşleri: Cem Yorgun, Bilgehan Koltukçu, Mustafa Şimşek 

Interns

• Çağatay Erbaş - Architecture 3rd Class (2017)
• Berk Mutlu - Architecture 3rd Grade (2017)
• Özkan Yücetürk - Architectural Restoration-1st class (2017)
• Kübra Özer - Architectural Restoration-2nd grade (2017)
• Elif Çam - Architecture-3rd Class (2017)
• Dilara Karademir - Architecture 3rd Grade (2017)
• Elise Garcia - Architecture 3rd Grade (2017)
• Zehra Kürk - Architecture 3rd Grade (2017)
• Melis Özkan - Architecture 3rd Grade (2017)
• Merve Ulukol - Architecture 3rd Grade (2017)
• Inci Sağırbaş - Architecture-3rd Class (2017)
• Irem Baz - Architecture 3rd grade (2017)
• Eda Fer - Architecture 3rd grade (2017)
• Zehra Aksoy - Architecture 3rd Class (2016) 
• Elif Terzi - Architecture 3rd Class (2016) 
• Yonca Yılmaz - Architecture 3rd Class (2015) 
Cansu Aydın - Architecture 3rd grade (2015) 
• Islam Yıldırım - Architecture 3rd grade (2015) 
• İrem Ün - Interior Architecture- 2nd year (2014) 
• Valeska Wegner - Interior Architecture-4th grade (2013) 
• Kadriye Merve Arın - Architecture-2nd Class (2013) 
• Aslı Görez - Architecture-2nd Grade (2013) 
• Ayşenur Aciş - Architectural Restoration-1st Class (2013) 
• Can Veiz - Architecture-1st Class (2013) 
• Yaşar Bulmış - Architectural Restoration-1st class (2012) 
• Dilek Dener - Architectural Restoration-1st class (2012) 
• Gamze Ertuğrul - Architecture 3rd grade (2011) 
• Can Başdoğan - Interior Architecture- 2nd year (2011) 
• Seray Özbiçer - Interior Architecture- 2nd year (2011) 
• Hazal Uslu - Architecture 3rd grade (2011) 
• Nükhet Sayın - Architectural Restoration (2010) 
• Burak Atasoy - Restoration (2010) 
• Tugba Tosyalı - Architectural Restoration (2007) 
• Youki Cropas - Architecture (2004) 
• Mine Ayan - Architecture (2003) 
• Ebru Mıhçı - Architecture (2003)
• Nazan Çolak - Technician (2010) 
• Zeynep Bal - Architecture (2010) 
Serkan Bayram - Architecture (2008) 
• Nail Uslu - Technician (2008) 
• Gökhan Ünal - Technician (2008) 
• Gökhan Germiyan - Technician (2008) 
• Ahmet Dilekli - Technician (2007)

Other Contributors

• Gamze Turacık Tribe - Accounting Affairs 2014
• İmran Özcan  - Office Assistant 2015
• Şükrü Yıldız - Civil Engineer 2016 
• Yusuf Aydın - Map Technician 2015 
• Adem Özer - Civil Engineer 2015 
• Kürşat Demirel - Conservator 2013 
• Merve Yurttutan - Accounting 2012 
• Bahar Çalımlı - Secretariat 2011 
• İrem Kayabaşı - Technician 2010 
• Hakan Bayraktar - Technician 2010 
• Nazan Çolak - Technician 2010 
• Nail Uslu - Technician 2008 
• Gökhan Ünal - Technician 2008 
• Gökhan Germiyan - Technician 2008 
• Ahmet Dilekli - Technician 2007

STONE/SITE MASTERS

Orhan Öz, Kenan Öz, Yusuf Yiğit, Ayhan Algül, Erol Öz, Arif Demir, Mustafa Özkaya, Oğuz Budaklı, Hakan Kılınç, Mustafa Özcan, Erdoğan Atasoy, Hasan Çöllü, Levent Serhat, Yaşar Keyifli, Ferdi Özkaya, Caner Gezerkaya , İbrahim Dilek, İsmail Baş, Hakan Atsız, Bilal Baş, Faruk Taştan, Mehmet Özel, Turgay Bagasi, Hasan Hüseyin Avşar

WOOD MASTERS

Karsten Perterson, Yuksel Kuyulu, Erol Kamak, Mustafa Vergili, Irfan Baskurt , Süleyman Kelek