Yükleniyor...

Ekibimiz

Proje Ekibi

• Aslı Özbay - Mimar / Danışman
• Hakan Mahiroğlu - Mimar / Genel Müdür Yardımcısı
• Hasan Baş - Ustabaşı
• Ayçe Yalçın Koltukçu - Restoratör
• Ayşe İpek - Mimar
• Dilek Şen - Mimar 
• Pınar Girgin - İç Mimar
• Gamze Turacık Aşiret - Ön muhasebe

Proje Ortaklarımız

Prof. Tamer Topal - Jeoloji mühendisi
Bülent Arıkal - Makine Mühendisi
Mustafa Keyif / Olcay Anber - İnşaat Mühendisi
Şükrü Yıldız - İnşaat Mühendisi
Cem Koçak - Elektrik Mühendisi
Sabri Pehlivan / Tamer Benli - Elektrik Mühendisi
Ramazan Çekiç / Muhammed Sekendur - Harita Mühendisi
Umut Ergül - Jeoloji Mühendisi

Taş / Şantiye Ustaları

Muzaffer Ayan - Kavak Kasabası 
Yavuz Bahçeli - Nevşehir 
Sinan Doğanay - Nevşehir 
Sinan Öz - Kavak Kasabası
Yusuf Ergoglu - Kavak Kasabası
Ercan Demir - Kavak Kasabası
Hakan Demir - Kavak Kasabası
Ali Rıza Özkaya - Acıgöl
Mahmut Tekin - Uçhisar Kasabası
Mehmet Yasan - Aksaray

Taş / Şantiye İşçileri

Oğuzhan Koltukçu, Mücahit Özkaya, Mehmet Kaya, Mustafa Çevik, Murat Apaydın, Emre Özkaya, Zekeriya Başay, Necati Tomruk, Ömer Teke, Ramazan Turacık, Selim Öz, Resül Özata, Mustafa Yıldız, Kadir Uskal, Erdal Sarkın

Ahşap Ustaları


Ali Güneş - Nevşehir
Aydoğan Güngör - Nevşehir
Selami Uçar - Nevşehir


Demir İşleri: Mehmet Tuluay 
Tesisat İşleri: Bülent Özlü, Halil Taşkın 
Elektrik İşleri: Cem Yorgun, Bilgehan Koltukçu, Mustafa Şimşek 

Stajyerler

• Çağatay Erbaş - Mimarlık-3.sınıf (2017)
• Berk Mutlu - Mimarlık-3.sınıf (2017)
• Özkan Yücetürk - Mimari Restorasyon-1.sınıf (2017)
• Kübra Özer - Mimari Restorasyon-2.sınıf (2017)
• Elif Çam - Mimarlık-3.sınıf (2017)
• Dilara Karademir - Mimarlık-3.sınıf (2017)
• Elise Garcia - Mimarlık-3.sınıf (2017)
• Zehra Kürk - Mimarlık-3.sınıf (2017)
• Melis Özkan - Mimarlık-3.sınıf (2017)
• Merve Ulukol - Mimarlık-3.sınıf (2017)
• Inci Sağırbaş - Mimarlık-3.sınıf (2017)
• Irem Baz - Mimarlık-3.sınıf (2017)
• Eda Fer - Mimarlık-3.sınıf (2017)
• Zehra Aksoy - Mimarlık-3.sınıf (2016) 
• Elif Terzi - Mimarlık-3.sınıf (2016) 
• Yonca Yılmaz - Mimarlık-3.sınıf (2015) 
Cansu Aydın - Mimarlık-3.sınıf (2015) 
• İslam Yıldırım - Mimarlık-3.sınıf (2015) 
• İrem Ün - İç Mimarlık- 2.sınıf (2014) 
• Valeska Wegner - İç Mimarlık-4.sınıf (2013) 
• Kadriye Merve Arın - Mimarlık-2.sınıf (2013) 
• Aslı Görez - Mimarlık-2.sınıf (2013) 
• Ayşenur Aciş - Mimari Restorasyon-1.sınıf (2013) 
• Can Veiz - Mimarlık-1.sınıf (2013) 
• Yaşar Bulmuş - Mimari Restorasyon-1.sınıf (2012) 
• Dilek Dener - Mimari Restorasyon-1.sınıf (2012) 
• Gamze Ertuğrul - Mimarlık-3.sınıf (2011) 
• Can Başdoğan - İç Mimarlık- 2.sınıf (2011) 
• Seray Özbiçer - İç Mimarlık- 2.sınıf (2011) 
• Hazal Uslu - Mimarlık-3.sınıf (2011) 
• Nükhet Sayın - Mimari Restorasyon (2010) 
• Burak Atasoy - Restoration (2010) 
• Tuğba Tosyalı - Mimari Restorasyon (2007) 
• Youki Cropas - Mimarlık (2004) 
• Mine Ayan - Mimarlık (2003) 
• Ebru Mıhçı - Mimarlık (2003)
• Nazan Çolak - Tekniker (2010) 
• Zeynep Bal - Mimarlık (2010) 
Serkan Bayram - Mimarlık (2008) 
• Nail Uslu - Tekniker (2008) 
• Gökhan Ünal - Tekniker (2008) 
• Gökhan Germiyan - Tekniker (2008) 
• Ahmet Dilekli - Tekniker (2007)

Emeği Geçenler

• Coline Gauthier - Mimar 2017
• Reyhan Koç - Mimar 2017
• Sümeyra Çetin - Mimar 2017
• Valeska Wegner - İç Mimar 2016
• Ceren Araz - Mimar 2016
• Şükrü Yıldız - İnşaat Mühendisi 2016 
• Yusuf Aydın - Harita Teknikeri 2015 
• Adem Özer - İnşaat Mühendisi 2015 
• Hatice Çelebi - Mimar 2015 
• Zeynep Mutlu - Mimar 2014 
• Kürşat Demirel - Konservatör 2013 
• Hikmet Bilge - Mimar 2013 
• Bilal Akkoç - Mimar 2013 
• Yusuf Nergiz - Mimar 2013 
• Havva Oruçoğlu - Mimar 2012 
• Merve Yurttutan - Muhasebe 2012 
• Ali Dirik - Mimar 2012 
• Cumhur Çoban - Mimar 2012 
• Mehmet Akif Kemerlioğlu - Mimar 2012 
• Gülnur Özdağlar - Mimar 2012 
• İhsan Duygulu - Mimar 2012 
• Bahar Çalımlı - Sekreterya 2011 
• Ayla Lomcu - Mimar 2010 
• İrem Kayabaşı - Tekniker 2010 
• Aysun Toprak - Mimar 2010 
• Hakan Bayraktar - Tekniker 2010 
• Nazan Çolak - Tekniker 2010 
• Zeynep Bal - Mimar 2010 
• Serkan Bayram - Mimar 2008 
• Nail Uslu - Tekniker 2008 
• Gökhan Ünal - Tekniker 2008 
• Gökhan Germiyan - Tekniker 2008 
• Ahmet Dilekli - Tekniker 2007

TAŞ/ŞANTİYE USTALARI

Orhan Öz, Kenan Öz, Yusuf Yiğit, Ayhan Algül, Erol Öz, Arif Demir, Mustafa Özkaya, Oğuz Budaklı, Hakan Kılınç, Mustafa Özcan, Erdoğan Atasoy, Hasan Çöllü, Levent Serhat, Yaşar Keyifli, Ferdi Özkaya, Caner Gezerkaya, İbrahim Dilek, İsmail Baş, Hakan Atlanmış, Bilal Baş, Faruk Taştan, Mehmet Özel, Turgay Bağası, Hasan Hüseyin Avşar

AHŞAP USTALARI

Karsten Perterson, Yüksel Kuyulu, Erol Kamak, Mustafa Vergili, Irfan Baskurt , Süleyman Kelek